Hakkımızda

Belirli gün ve saatlerde yapılan canlı yayılar, önemli konukların misafir edildiği gündem değerlendirmeleri Türk halk, Türk Sanat, Ozan ve Özgün Türk Müziğinde sevilen sanatçıların eserleri ile Radyomuz 24 saat yaptığı yayınla sizlere hizmet etmektedir.

Yeni yapılanma ve takviyelerle ”Gönüllerin Radyosu” sloganı ile çıktığımız yolda gerek internet sitemiz gerekse karasal alanda geniş dinleyici potansiyeline sahip olan RADYO ÜLKÜ, 2010, 2011 ve 2013 yıllarında “Konya Vizyon” dergisinin yaptığı ankette, 3 yıl, ”Yılın Radyosu” ödülü almıştır.

Ayrıca “www.ulkufm.com” ve “www.ulkufm.com.tr”adresinde, yenilenen internet sitemizi, yüz binlerce kişinin ziyaret etmesi, ”facebook” sayfamızda 12 binin üzerinde beğeneni ile Radyomuz, sadece Konya’da değil, yurdumuzun dört bir yanından ve Dünyanın her yerinden dinlendiğinin göstergesidir.

Belirli gün ve saatlerde yapılan canlı yayılar, önemli konukların misafir edildiği gündem değerlendirmeleri Türk halk, Türk Sanat, Ozan ve Özgün Türk Müziğinde sevilen sanatçıların eserleri ile Radyomuz 24 saat yaptığı yayınla sizlere hizmet etmektedir.

Dinlenme oranı fazla olan bir radyoya verilen reklamın firmaya maliyeti diğer reklam alanlarından(TV, Billboard, Gazete) daha ekonomik olmaktadır.

Bu nedenle reklam vermek kadar verilen reklamın etkisinin de önemi büyüktür.

Firmanız ürünlerini ve kampanyalarınızı gerek internet sitemizde, gerekse reklam spotlarında duyurmak istiyoruz.

Gönüllerin ve yılın Radyosu “Radyo Ülkü” de reklamlarınız değer bulacaktır.

Size sunacağımız cazip reklam kampanyamız ile etkili ve faydalı olacağımız kanaati ile hayırlı, bol kazançlı günler dileğimizle saygılarımızı sunarız.

====================
Radyo ÜLKÜ; Konya ve geneline 100,1 frekansından; Ayrıca www.ulkufm.com. Sitesinden tüm Türkiye ve Dünya’ya yayın yapmaktadır.
Yayınlarımızda dinleyici memnuniyeti ve kaliteyi ön plana çıkaran,Milli ve manevi değerlere saygılı,hassas çizgiyi takip etmekteyiz.
THM, TSM ve Özgün Türk Müziği tarzında seçkin ve kaliteli müzik yayını anlayışıyla Haber, Kültür, Açık oturum, şiir, istekler, Dini İçerikli programlarıyla tamamen profesyonellik içerisinde sizlere hizmet etmektedir.
Yayın akışımız içerisinde,doğruları ve gerçekleri anlatarak ,verilen mesajlarla, gelecek nesillerin bilinçli yetişmesine ve yetiştirilmesine katkı sağlamak amacındayız.
Dinleyici kitlemizin her geçen gün daha çok artması; hem radyomuza olan talepleri hem de yayınlanan reklâmlarımızla firmalarımıza geri dönüşüm sağlaması bizleri mutlu etmektedir.
1992 yılında yayın hayatına başlayan RADYO ÜLKÜ,1995 yılında ” Karatay Ülkü Radyo Televizyon Yayıncılık A.Ş” bünyesinde seçkin yayın anlayışı, elit dinleyicisi ve profesyonel kadrosuyla,çıktığı gönül yolculuğunda GÖNÜLLERİN RADYOSU sloğanı ile yoluna devam etmiştir.2010 ve 2011 Yılında “Konya Vizyon” dergisinin organize ettiği yılın en iyileri anketinde RADYO ÜLKÜ, dinleyicilerinin çok büyük desteği ile,iki yıl üst üste yılın en iyi Radyosu seçilmiştir.


Geçmişten bu günlere elit ve seçkin bir dinleyici kitlesi ile gerek bölgemizde gerekse web sitemizde kısa zamanda yüzbinlere ulaşan dinlenme oranları ile radyomuz gönül dostlarının desteği ile daima zirvede olmuştur.
Radyo Ülkü olarak dinleyicilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmanın gayreti ve sizlerin desteği ile sizlere layık olmaya çalışarak yoluna devam edecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.