Saadet Partisinden Sevgi Yürüyüşü
1593 okunma

Saadet Partisinden Sevgi Yürüyüşü

25 Mart 2019 15:44
Saadet Partisinden Sevgi Yürüyüşü
0

BEĞENDİM

Saadet Partisi Konya il teşkilatı Şerafettin camiden Zafer’e kadar ‘Sevgi Yürüyüşü’ gerçekleştirdi. Yürüş de Saadet Partisi Konya Büyükşehir ve Merkez ilçe Belediye Başkan adayları ile Saadet Partisi Konya Milletvekili vatandaşları selamladı.
Saadet Partisi Konya İl Teşkilatı mensupları saat 17.00’da Şerafettin cami önünden Zafer Meydanına kadar yürüyüş gerçekleştirdi. Yürüyüşe Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman Saadet Partisi Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Hasan Hüseyin Uyar Karatay Belediye Başkan Adayı Sinan Toprak Meram Belediye Başkan Adayı Hüseyin Saydam Selçuklu Belediye Başkan Adayı Kenan Özcan ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.
Zafer meydanında kısa bir konuşma gerçekleştiren Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman ‘’ çok değerli teşkilat mensuplarımız, değerli Konyalı hemşerilerimiz. Şu anda içerisine girdiğimiz 31 Mart Yerel seçimleri başta Konya’mıza ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim. Bir seçim sürecinin içerisindeyiz, savaş içerisinde değiliz. Dolayısıyla biz bu ülkenin kardeşliğini, bu ülkenin birlik ve beraberliğini bir seçim uğruna tüketemeyiz, biz buna asla müsaade edemeyiz. Hangi partiye oy verirlerse versinler bütün vatandaşlarımız bizim kardeşlerimizdir. Önümüzdeki seçimlerde ülkeyi kim yönetecek onu değil Konya’yı kim yönetecek onu seçeceğiz. Birlikte rahmet, ayrılıkta azap olduğunu vurgulayarak, “Birlikte sevgi vardır. Birlikte merhamet, vatan, millet, bayrak vardır. Ama ayrılıkta her zaman zulüm, yolsuzluk ve yoksulluk vardır. 31 Mart Mahalli idareler seçiminin kardeşliğimize birliğimize vesile olmasını diliyorum
Saadet Partisi Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Uyar ise ‘’ Şehir hiç kuşkusuz bir arada yaşama erdeminin en yüksek olduğu bir olgudur. Toplumların gelişmesinde, medeniyet tasavvurunda şehirler üstlenici bir role sahiptir. Bir arada yaşama kültürünün temelinde ise hak ve adalete dayalı bir yönetim anlayışı vardır. Biz şehirlerdeki yaşam kalitesinin yükseltilmesi ve ideal noktaya ulaşmasında ana itici gücün yerel yönetimler olduğunu düşünüyoruz. İyi yöneticiler bir şehrin her türlü zorluğunu aşmada başarı göstereceğine inanıyoruz. Dürüst yönetilen bir şehirde sosyal, kültürel ve ekonomik bütün dinamiklerin harekete geçirilmesi son derece önemlidir. Ancak bu potansiyeli harekete geçirmek için liyakat sahibi, emanet bilincinde olan, hakkaniyetli ve erdemli yöneticilerin iş başına gelmesi gerekmektedir. 31 Mart 2019’da yapılacak seçimlerde şehrimizin kaderini etkileyecek önemli bir karar vereceğiz. Saadet Partisi olarak bu seçimlerde vatandaşlarımıza yeni bir yönetim anlayışı teklif ediyoruz. Biz şehrin bütün potansiyelini harekete geçiren, yıkmadan yapan, adil bölüşümden yana olan, kardeşliği temel ilke edinen, ötekileştirmeyen ve farklı fikirlere açık olan bir yönetim anlayışı teklif ediyoruz. Biz rant ekonomisi yerine yerel kalkınma dinamiklerini harekete geçirecek bir anlayışı sunmak istiyoruz. Şeffaf ve hesap verile bilir belediye anlayışı için yönetime talip olmak istiyoruz. Çocuğu, genci, yaşlısı, kadını, erkeği ve son olarak en önemlisi aile kurumu ile mahalle kültürün yeniden hayatın merkezinde olduğu bir belediyecilik teklif ediyoruz. Şehrimizi bütüncül bir yaklaşımla ele alan yeni bir hizmet belediyeciliği teklif ediyoruz. Bütün kamu kaynakları doğrudan ya da dolaylı olarak vatandaşlarımızdan alınan vergiler, harçlar ve diğer gelirler ile yapılır. Bize emanet edilen mali imkanlara ve belediye mülküne yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. Ulaşımdan altyapıya, temizlikten kaldırım yenilemeye kadar bütün hizmetleri tekrar gözden geçirip şehrin öncelikli ihtiyacına göre planlama yapacağız. Şehrin ruhuna aykırı hizmetlere ve yapılaşmaya karşı önlemler alıp estetiğin yaygınlaştırıldığı bir hizmet ağı kuracağız. Vatandaşlarımıza sunulan bütün hizmetleri güzel, çabuk ve düşük maliyete yapacağız’’ dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Galatasaray

  38 +66 102
 2. Fenerbahçe

  38 +68 99
 3. Trabzonspor

  38 +19 67
 4. Başakşehir

  38 +14 61
 5. Kasımpaşa

  38 -3 56
 6. Genişlet
 7. Beşiktaş

  38 +5 56
 8. Sivasspor

  38 -7 54
 9. Alanyaspor

  38 +3 52
 10. Ç. Rizespor

  38 -10 50
 11. Antalyaspor

  38 -5 49
 12. Gaziantep FK

  38 -7 44
 13. Adana Demir

  38 -7 44
 14. Samsunspor

  38 -10 43
 15. Kayserispor

  38 -13 42
 16. Hatayspor

  38 -7 41
 17. Konyaspor

  38 -13 41
 18. MKE Ankaragücü

  38 -6 40
 19. Karagümrük

  38 -3 40
 20. Pendikspor

  38 -31 37
 21. İstanbulspor

  38 -53 16
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.